Spread the love

יוסי רבה בנייה : כמשקיע ומאמן נכסים מולטי-מיליונר, אני מסתכל קדימה על מגמות עתידיות בענף הנדל"ן. בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML) מתחילות לצבור בולטות בחלקים רבים של הכלכלה ויש להן פוטנציאל לשנות את ההשקעה בנכסים.

אף על פי שאף אחד לא יכול לדעת מה צופן העתיד, אנחנו יכולים להסתכל על המגמות הנוכחיות ולאן הן עשויות לכוון. הבנת האפשרויות הללו תגרום לבעלי דירות, סוכני נדל"ן ומשקיעים להצליח בנוף המשתנה ללא הרף. בואו נסתכל על שלוש דרכים שבהן בינה מלאכותית יכולה להשפיע לטובה על ההשקעה בנכסים ועל הסיכונים הפוטנציאליים של בינה מלאכותית בנדל"ן.

יוסי רבה בינה מלאכותית

1. תחזוקה חזויה
העלויות יכולות להצטבר כאשר משהו משתבש בנכס שבבעלותך. אם יש לתקן את המצב באופן מיידי, עלולות להיות עמלות זימון גבוהות. זה יכול להיות מתווך על ידי צוות כוח של קבלנים מהימנים, שיפוצניקים ומנהל נכסים אמין בקרבת מקום. עם זאת, תמיד יהיו כמה בעיות, במיוחד אם יש לך תיק נרחב של נכסים.

עם AI, יתכן ואפשר לחזות מתי יהיה צורך בתחזוקה מראש. על ידי ניתוח נתוני חיישנים מנכסים, בינה מלאכותית יכולה להעריך בדיוק מתי יידרש טיפול ואפילו להמשיך ולתזמן את העבודה עצמה. זה יהיה שימושי במיוחד עבור בעלי בית עם מספר נכסים לניהול. בינה מלאכותית יכולה גם לזהות אם נעשה שימוש לרעה בדברים בנכס ולייעץ לדיירים לסייע במניעת הצורך בתחזוקה.

קשורים: הטכנולוגיה הזו תשנה נדל"ן מסחרי ב-2023

2. אוטומציה ביתית יוסי רבה בנייה
כאשר שוכרים נכס כקופת חולים (בית בעיסוק מרובה), כלומר, ליד החדר, חשבונות החשמל יכולים להיות גבוהים מאוד. זה יכול להיות מסיבות לגיטימיות, אבל יכול להיות גם שדיירים שוכחים לכבות את האור או את החימום כשהם לא בבית. אתה יכול לעשות הרבה דברים כדי להפחית את הסיכונים האלה, כמו הפעלת האורות בחיישני התנועה של מסדרונות משותפים, כך שהם לא יישארו דולקים כשאף אחד לא נמצא שם. אתה יכול גם להשתמש בטכנולוגיה חכמה כדי לשלוט בתרמוסטט מרחוק.

ל-AI יש פוטנציאל לקחת את זה לרמה חדשה לגמרי. בינה מלאכותית יכולה ללמוד דפוסים מדויקים של דיירים שבאים והולכים מהנכס ולסדר את הדברים בהתאם. כשאף אחד לא בבית, משהו כמו טלוויזיות ניתן לכבות לחלוטין, וכאשר אנשים צפויים לחזור, הם מועברים למצב המתנה. ניתן לקשר חימום למזג האוויר ולזמנים שהדיירים בדרך כלל קמים בבוקר. בניהול נכון, המשמעות היא לא רק עלויות נמוכות יותר ותוצאות סביבתיות טובות יותר, אלא גם חוויות טובות יותר לדיירים.

3. ניתוח שוק בינה מלאכותית יוסי רבה בנייה
ישנן דרכים רבות לחזות מה יעשו מחירי הנכסים באזור מסוים. אתה יכול להסתכל על אילו עסקים נכנסים או יוצאים, אתה יכול להסתכל על תוכניות שיפוץ מקומיות, ואתה יכול להסתכל על מגמות היסטוריות. זה יכול לקחת שעות רבות של מחקר ובסופו של דבר יש לו מגבלות מכיוון שבני אדם לא יכולים לשקול במדויק מיליוני נקודות נתונים במוחם. AI, לעומת זאת, יכול יוסי רבה בנייה.

בינה מלאכותית יכולה להסתכל על מיליוני פיסות נתונים מהאזור ומה המשמעות של נקודות הנתונים הללו עבור אזורים דומים. זה יכול להסתכל על חדשות, סטטיסטיקות פשע, חברות שנפתחות, רישומי רישום עסקים ועוד – זה יכול לחזות מגמות עתידיות בשוק והשקעות פוטנציאליות יוסי רבה בנייה.

משקיעים עם גישה לסוג זה של תוכנה יהיו בעלי יתרון מובהק ויוכלו למצוא הזדמנויות שמשקיעים אחרים מתעלמים מהם.

קשורים: כיצד בינה מלאכותית תשנה את חווית הצרכנים בשוק הדיור

4. הסיכונים של AI בענף הנדל"ן יוסי רבה בנייה
למרות של-AI יש יתרונות רבים בתעשיית הנכסים, יש גם כמה חסרונות פוטנציאליים. חשוב להציב את אמצעי ההגנה הנכונים בעת התמודדות עם כל טכנולוגיה חדשה ולפעול בזהירות כאשר הדבר מתאים.

עם ניטור מוגבר של נכסים על ידי AI, יש חששות לפרטיות שיש לקחת בחשבון. ייתכן שהדיירים לא יהיו מרוצים מפיקוח של AI על דפוסי ההתנהגות שלהם. היישום של טכנולוגיה זו צריך להיעשות בדיאלוג איתם, תוך התחשבות בכל החששות שיש להם יוסי רבה בנייה.

יוסי רבה בניין גבוה

יתכן גם שבינה מלאכותית עשויה להשתבש. זה יכול לכבות דברים כשאנשים משתמשים בהם או להפעיל אותם כשאף אחד לא בבית. ייתכן גם שמיעוט מבעלי הדירות הרעים יוכל להשתמש בטכנולוגיה כדי להגביל את השימוש בשירותים, כמו חימום. לדיירים חייבת להיות אפשרות לעקוף את ה-AI בעת הצורך ולהשתמש בו כראוי.

א.י. יכול להיות גם סיכון למשקיעים. אם ה-A.I. שוקל מיליוני נקודות נתונים, לא ניתן יהיה לבדוק את עבודתו. יכול להיות שהוא לא הבין משהו שאף אדם לא יבין. יהיה חשוב למשקיעים לא להסתמך יותר מדי על A.I. וגם לעשות את המחקר העצמאי שלהם יוסי רבה בנייה.