Spread the love

יוסי רבה השקעה : כאשר הריבית עולה, מציאת עסקאות נדל"ן רווחיות עשויה להיות קשה. מה שעשוי להיות הרבה כאשר שיעורי המשכנתא נמוכים עלול להפסיד לך כסף כאשר שיעורי המשכנתא עולים. בתקופות של ריבית גבוהה, יש אנשים שחושבים שהרעיון הטוב ביותר הוא להמתין עם זה ולהתחיל להשקיע כשהבנקים המרכזיים יסתובבו שוב.

אבל גישה זו פירושה שהם מפספסים כמה עסקאות מדהימות ומעכבים את יעדי ההשקעה שלהם. עבור אלה שמתחילים את מסע ההשקעה שלהם, זה יכול להיות שאף פעם לא ממש מתחילים יוסי רבה השקעה.

יוסי רבה השקעה

המפתח הוא לדעת איך להשקיע בנדל"ן בסביבה של ריבית גבוהה. זה מאפשר לך להפיק את המרב מהמצב ולהתחזק בצד השני. עבור אלה שיודעים מה הם עושים, זמנים אלה נהדרים למציאת עסקאות מדהימות. אם אתה יודע, זמנים אלה יכולים להגדיל מאוד את השווי הנקי שלך. כמשקיע ומאמן נכסים מולטי-מיליונרים, עזרתי לרבים מהתלמידים שלי להצליח בכל תנאי השוק. במאמר זה אתן לכם שלושה טיפים להשקעה כאשר הריבית עולה.

קשורים: 10 סיבות מדוע כל יזם צריך להשקיע בנדל"ן יוסי רבה השקעה

1. השתמש בריבית במשא ומתן שלך
בעת רכישת נכס להשקעה, תהיו מודאגים האם העסקה תהיה משתלמת כאשר הריבית נמצאת בעלייה. אתה גם תהיה מודאג לגבי היכן עשויות להיות שיעורי הריבית בעתיד.

זה אולי נראה כמו עמדה גרועה להיות בו. אבל האם אתה יודע מי עוד ידאג לגבי זה? המוכר. המוכר יהיה מודע לכך שפחות אנשים יכולים לקנות את הנכס שלהם. הם גם יהיו מודעים לכך שהריבית עלולה לעלות שוב אם לא יצליחו למכור את הנכס שלהם במהירות.

ודא ששיעורי הריבית הם חלק מהשיחה ומעמדת המשא ומתן שלך. אם תעשה זאת נכון, תוכל לקבל עסקה מצוינת עם המוכר הנכון. זה נכון במיוחד אם הנכס נמצא בשוק במשך זמן מה והמוכר חדור מוטיבציה. אם מוכר ממתין זמן רב מדי כשהקונים עצבניים, הם עלולים לחכות הרבה מאוד זמן למכור את הנכס. השתמש בלחץ השוק הזה לטובתך!

השגת עסקה גדולה חשובה במיוחד בנסיבות אלה, שכן רכישת נכס מתחת לשווי השוק תיתן לך מרחב פעולה בתנאי שוק הפכפכים.

קשורים: אירופה מעלה את הריבית, האם הפד צריך לעקוב?

2. מצא אסטרטגיות תזרים מזומנים חלופיות יוסי רבה השקעה
הגישה המסורתית של קנייה להשכרה, אמנם רווחית כשהריביות נמוכות, אך עשויה להיות אסטרטגיה מפסידה כאשר הריבית גבוהה יותר. מה שאולי הייתה עסקה שמביאה תזרים מזומנים חיובי עם משכנתא בריבית נמוכה בלבד יכולה להיות עסקה שעולה לך כסף עם משכנתא בריבית גבוהה. משמעות הדבר היא כי משקיעי דירות מסורתיים ומשקיעי נכסים מתעלמים מנכסים רבים. זה המקום שבו משקיעים יצירתיים יותר משגשגים. אם אתה חושב מחוץ לקופסה, זה מעמיד אותך ליתרון מובהק בשוק מסוג זה.

דוגמה אחת לכך היא לינה בשירות. מה שיכול היה להיות תזרים מזומנים נמוך לרכישה משפחתית להשכרה יכול להפוך לעסק רווחי לשהייה קצרה. אם אתה משכיר נכס באתרים כמו Airbnb, אתה יכול להרוויח הרבה יותר מאשר להשכיר אותם לטווח ארוך יוסי רבה השקעה.

ישנו מגוון רחב של לקוחות לאירוח בשירות, וזה לא רק נופשים. אתה לא בהכרח צריך להיות במיקום חופשה, מכיוון שהאפשרות לשהייה קצרה משמשת את כולם, החל מקבלנים ועד לאיתורים מחדש. כל שעליך לעשות הוא למצוא מיקום קרוב למדי למלון רשת ולבדוק שהמלון מלא באופן קבוע.

קשור: שוק הנדל"ן הקמעונאי צומח. הנה למה זה ניצחון גדול עבור תעשיית הזכיינות.

3. תחשוב לטווח ארוך יוסי רבה השקעה
מחירי הנכסים תנודתיים כאשר הריבית גבוהה. אתה לא צריך לחשוב על עלות הנכס לטווח קצר עד בינוני. אם רכשת נכס זורם מזומנים גבוה, עליך לשקול זאת כאחזקה לטווח ארוך. אל תדאג יתר על המידה מתנועות מחירים מחודש לחודש או אפילו משנה לשנה.

יוסי רבה בניין

למרות שביצועי העבר אינם מנבאים בצורה מושלמת אירועים עתידיים, הנכס תמיד היה השקעה בטוחה בטווח הארוך. אוכלוסיית הגלובוס עולה, ויש רק כמות מוגבלת של מקום לדיור, במיוחד באזורים שאנשים הכי רוצים לגור. אם אתה מוכן ומסוגל לחכות ליציאת השוק, יש כל סבירות שתתוגמל מאוד יוסי רבה השקעה.

לסיכום, סביבת ריבית גבוהה יכולה להיות זמן מצוין לקנות נכס להשקעה אם אתה יודע מה אתה עושה. השוק עשוי להפחיד משקיעים ומשכירים אחרים, ואתה יכול להיכנס ולמצוא אבני חן נסתרות. משמעות הדבר היא להיות יצירתי ובעל הניסיון הדרוש או להיות מוכן להשיג את ההכשרה הנדרשת כדי לשגשג בסביבה זו.

יש עולם של הזדמנויות למי שמוכן להשקיע זמן כדי ללמוד ולהבין כיצד להשקיע בנדל"ן בזמנים של עליית תעריפים. מיליונרים ומיליארדרים חדשים רבים ייווצרו בזמנים אלה; זה תלוי בך אם אתה תהיה אחד מהם! ה