Spread the love

יוסי רבה נדלן מה משותף לכל בלוגי הנדל"ן הטובים ביותר

תוכן איכותי

תוכן איכותי אמור לענות על השאלות שאנשים בענף הנדל"ן שואלים. בלוגי הנדל"ן הטובים ביותר מייצרים תוכן שעושה בדיוק את זה. לשאול שאלות ספציפיות, אמור לקבל תשובות ספציפיות.

תוכן שמתפרסם באופן קבוע

הבלוגים הטובים ביותר בכל הנישה מפרסמים תוכן איכותי על בסיס קבוע, ובלוגי נדל"ן אינם יוצאי דופן. כפי שתראה להלן, רוב הבלוגים שהדגשנו מפרסמים תוכן לפחות פעם בשבוע, חלקם כולל את שלך באמת (מצטערים לעצמנו כאן!) מפרסמים תוכן מדי יום.

יוסי רבה נדלן

עדכונים שוטפים

בלוגי הנדל"ן הטובים ביותר מספקים מידע מומחה על נישה ספציפית. הסיבה שזה כל כך חשוב היא כי לא כל השקעות נדל"ן זהות. השקעה בנדל"ן מסחרי שונה מאוד מהשקעה בנדל"ן חד-משפחתי או רב-משפחתי. הבלוגים הטובים ביותר יהיו מומחים בנושא ספציפי.

 

נישה ספציפית

בלוגי הנדל"ן הטובים ביותר מספקים מידע מומחה על נישה ספציפית. הסיבה שזה כל כך חשוב היא כי לא כל השקעות נדל"ן זהות. השקעה בנדל"ן מסחרי שונה מאוד מהשקעה בנדל"ן חד-משפחתי או רב-משפחתי. הבלוגים הטובים ביותר יהיו מומחים בנושא ספציפי.

יוסי רבה נדלן

ניווט קל ועיצוב נקי

בלוגי הנדל"ן הטובים ביותר הם גם קלים לניווט ובעלי עיצוב נקי וקל לצפייה. המידע שאתה מחפש צריך להיות קל למצוא ולקרוא. גם אתרי בלוגים צריכים להיטען במהירות, ובאופן אידיאלי לא צריך להיות מכוסה בפרסומות או בקריאות מתנשאות לפעולה.

יוסי רבה נדלן

4 הבלוגים הטובים ביותר על נדל"ן כללי / שיתופי פעולה

4 בלוגי הנדל"ן המשותפים הכלליים הטובים ביותר

ארבעת בלוגי הנדל"ן הכלליים/שיתופיים הטובים ביותר כוללים:

יוסי רבה נדלן

Zillow Porchlight

טרליה

פורבס | נדל"ן

Redfin בזמן אמת

1. Zillow Porchlight

הבלוג של Zillow הוא שוק נדל"ן והשכרה ממוקד צרכנים. הוא מוקדש להעצמת צרכנים עם נתונים, השראה וידע, ולחבר אותם עם מיטב אנשי המקצוע המקומיים בתחום הנדל"ן. בבלוג יש מידע איכותי על קנייה, השכרה, מימון, שיפוץ וכו'.

יוסי רבה נדלן

תדירות פוסטים: 4 לרבעון

 

2. בלוג Trulia

מצא את כל הרישומים שלך עבור נדל"ן ונכסים להשכרה. הבלוג של Trulia מספק גם מידע מעמיק על בית הספר והשכונה על בתים למכירה בשוק שלך. המטרה שלהם היא להפוך את הקנייה, המכירה או השכרה של בית לפשוטים יותר.

 

תדירות פוסטים: 1-2 בשבוע

יוסי רבה נדלן

3. פורבס | נדל"ן

פורבס הוא מקור מוביל לחדשות מהימנות ולניתוח עדכני על נדל"ן. הקוראים יכולים לצפות למצוא כיסוי נדל"ן פורץ וכותרות מובילות. יש גם מאמרים תכופים ומועילים למשקיעי נדל"ן על מגמות בשוק, איך להשקיע, איפה להשקיע ועוד.

 

תדירות פוסטים: 4 ליום

4. Redfin-זמן אמת

יוסי רבה נדלן היא תיווך נדל"ן הפועלת להמציא מחדש את הנדל"ן לטובת הצרכן. זמן אמת הוא החנות האחת של Redfin לכל מה שקוראים צריכים לדעת על בעלות, קנייה ומכירה של בית. במילים שלהם, זה נדל"ן בוול סטריט, ברחוב הראשי והרחוב שלך.

 

תדירות פוסטים: 4 בשבוע

 

16 הבלוגים הטובים ביותר להשקעות נדל"ן

16 הבלוגים הטובים ביותר להשקעות נדל"ן כוללים:

 

RealWealth

כיסים גדולים יותר

Reddit – בעלי בתים ומשקיעים

גיוס כספים

להרשות לעצמך כל דבר

בוני הון

מוגול ריאלטי

הנדסאי בית

השכרת ספארק

משביזור

InvestFourMore

המאמן קרסון

REtipster

ג'אנקי מתהפך

משקיע המכללה

רולר בצק

1. RealWealth

אנחנו מבינים שהכנסת הבלוג שלנו לרשימה היא קצת הטיה, אבל יש לנו סיבה טובה לכך. לרשת RealWealth יש ספרייה מקיפה של תוכן חינוכי בחינם שנוצר במיוחד עבור משקיעים. אנו עוזרים לאנשים ליצור עושר אמיתי, או "לקבל את הכסף והחופש לחיות את החיים בתנאים שלך". RealWealth משחררת גם פודקאסטים יומיים (REN), פודקאסטים שבועיים (RWS) ופוסטים שבועיים בבלוג ארוכים הקשורים לכל דבר שמשקיע בנדל"ן.

 

תדירות פוסטים: פודקאסטים עם תמלילים שפורסמו מדי יום, סמינרים מקוונים שבועיים ופוסטים שבועיים בבלוג ארוך

 

2. הבלוג BiggerPockets

המטרה של BiggerPockets היא לעזור לחנך אנשים על כל ההיבטים של השקעות נדל"ן ונדל"ן עם משאבים וטיפים בחינם. זוהי רשת חברתית לקהילת משקיעי הנדל"ן שבה אתה יכול להצמיח את הידע שלך בנדל"ן, לרשת, לשווק ולבצע עסקאות. הבלוג BiggerPockets הוא אחד המשאבים החינוכיים המקוונים הטובים ביותר עבור משקיעים מכל הסוגים.

 

תדירות פוסטים: 2-5 ליום

 

3. Reddit – בעלי בתים ומשקיעים

הבלוג Reddit בעלי בתים ומשקיעים מתמקד בנושאים של השקעות נדל"ן, משכירים, מימון ועוד. דבר אחד נהדר ב-Reddit הוא התדירות הגבוהה של פוסטים יומיים והשאלות והתשובות המועילות של קוראים אחרים.

 

תדירות פוסטים: 30 ליום

 

4. גיוס כספים

אם אתה חדש לגמרי בתחום השקעות נדל"ן או מומחה ותיק, הבלוג של Fundrise כולל מאמרים ועצות מלאות תובנות שיעזרו לך לקבל את החלטות ההשקעה הטובות ביותר עכשיו ובתוך זמן קצר.

העתיד שלו. הבלוג מספק גם מילון מונחים מועיל להשקעות לקוראים כדי להבין את המשמעויות של מונחים הקשורים להשקעות נדל"ן ומימון המונים.

תדירות פוסטים: 1 בשבוע

5. להרשות לעצמך כל דבר
המחברת של Afford Anything, פאולה פאנט, השיגה עצמאות כלכלית באמצעות רכישת נכסים להשכרה. הבלוג שלה מתמקד בתשובה לשאלות הבאות: 1) כיצד נוכל לקבל החלטות חכמות יותר לגבי הכסף, הזמן והחיים שלנו? 2) איך נוכל ליישר את ההתנהגויות וההרגלים היומיומיים שלנו עם אורח החיים שאנחנו הכי מעריכים? הנושאים נעים בין השקעות ועצמאות כלכלית ועד לייף סטייל ונסיעות. סיפורים ורעיונות משותפים על נדל"ן, יזמות, פרודוקטיביות, אישיות ופילוסופיה של כסף.

תדירות פוסטים: 2 בחודש

6. בוני עתידות
הבלוג FortuneBuilders מכיל טונות של תובנות מועילות מעצות השקעות ומידע כללי על מימון, ועד לטיפים כיצד להגדיל את הערך של הנכסים שלך.

תדירות פוסטים: משתנה

7. מוגול ריאלטי
קבלו עצות נהדרות למשקיעי נדל"ן בשטחי מסחר ומגורים בבלוג של Realty Mogul. הם גם מפיקים סדרה בשם #MogulMinutes, המספקת סקירה נהדרת של חדשות השקעות עדכניות.

תדירות פוסטים: משתנה

8. ניהול בית
הבלוג Landlordology מכסה את כל הנושאים הקשורים להיות בעל בית. נושאי מאמר מועילים כוללים ניהול נכסים, השקעות נדל"ן, איתור וסינון שוכרים איכותיים, ביטוחים, שכירות, תחזוקה ושיפוצים, שכר דירה והוצאות, פיקדונות ומיסים. הבלוג מספק גם מדריכים מקיפים, צעד אחר צעד, עבור בעלי בתים וחוקים ותקנות ספציפיים למדינה.

תדירות פרסום: 1 בחודש

9. בלוג השכרת ניצוץ
SparkRental מציעה שירותי תוכנה לניהול נכסים לבעלי דירות קטנים יותר עם 50 יחידות או פחות. יש להם גם אפשרויות להימנע מדמי שירות חודשיים. בעלי נכסים יכולים להפעיל דוחות אשראי לשוכרים ובדיקות רקע, לקבל חוזי שכירות ספציפיים למדינה באופן מיידי, לגבות שכר דירה באינטרנט, לעקוב אחר הוצאות ועוד. הבלוג של SparkRental מכסה נושאים שעונים כמעט על כל שאלה של השקעות נדל"ן שאתה יכול לחשוב עליה.

תדירות פוסטים: 2 בשבוע

10. בלוג משאביזור
בלוג הנדל"ן של יוסי רבה נדלן הוא מקום מצוין למצוא בו ידע, אסטרטגיות, טיפים וכלים מועילים להשקעות נדל"ן למשקיעים. הבלוג מספק לקוראים גם שווקי דיור מובילים, ערים להשקיע בהן, ספריות לאיתור סוכנים וניתוחי נכסים. עם פוסטים עקביים, מספר פעמים ביום, הבלוג של Mashvisor הוא משאב נהדר למשקיעי נדל"ן.

תדירות פוסטים: 4 ליום

11. יוסי רבה נדלן
סוכן נדל"ן מצליח, יזם, סופר ומשקיע נדל"ן, מארק פירג'סון חולק את שיטות העבודה והעצות המומלצות שלו בבלוג שלו InvestFourMore. למד כיצד מארק יצר הון עצמי של 3.7 מיליון דולר עם נכסים להשכרה וכיצד לבנות אימפריית נדל"ן משלך.

תדירות פוסטים: 1 בשבוע

12. המאמן קרסון
צ'אד קרסון, הידוע יותר כמאמן קרסון, הוא משקיע נדל"ן שלמד כיצד לרכוש ולהרוויח מנכסים להשקעה. כיום, עבודה היא אופציונלית עבור צ'אד כי הוא השיג עצמאות כלכלית. בבלוג שלו יש לו 85 כלים מומלצים להפוך למשקיע נדל"ן. קרסון גם ממליץ על ספרים, כלים ומשאבים אחרים שעשויים להיות מועילים למשקיעים.

תדירות פוסטים: 1 בשבוע

13. יוסי רבה נדלן
הבלוג יוסי רבה נדלן מתמקד בסיוע למשקיעי נדל"ן חדשים ומנוסים המחפשים אסטרטגיות השקעה ורעיונות לדרכים יעילות יותר לנהל את העסקים שלהם. נושאים נוספים מכסים השקעות קרקע, נכסים להשכרה, מציאת עסקאות, מכירת נכסים מהירה, הטכנולוגיה העדכנית ביותר וסקירות של מוצרים ושירותים בענף הנדל"ן.

תדירות פוסטים: 1-2 בשבוע

14. ג'אנקי מתהפך
הבלוג של דני ג'ונסון, יוסי רבה נדלן, מתעד את המסע שלו לחופש כלכלי על ידי היפוך בתים. מבקרים חדשים בבלוג צריכים להתחיל עם 34 השבועות של פוסטים שבהם הוא מציג את כל מה שעשה כדי לשווק למוכרים בעלי מוטיבציה, ניתוח העסקאות, הבתים שנרכשו, איך הוא תיקן אותם, מכר אותם והרוויח. יוסי רבה נדלן הוא אחד מהבלוגים המפורטים ביותר על דפדוף בחוץ.

תדירות פוסטים: 1 בשבוע

15. משקיע המכללה
הבלוג 'משקיעים במכללה' עוזר לבני דור המילניום לצאת מחובות הלוואות סטודנטים כדי להתחיל להשקיע, לבנות הכנסה פסיבית ועושר לעתיד. אם אתה מעוניין לקפוץ לעולם ההשקעות בנדל"ן, ללמוד איך להרוויח יותר כסף ולהתחיל לחסוך לפנסיה, זה בלוג מצוין לעשות זאת.

תדירות פוסטים: 4-5 בשבוע

16. רולר בצק
הבלוג Dough Roller מתמקד ב… ניחשתם נכון, כסף! "איך להכין את זה, לתת את זה ולבזבז את זה בצורה שתקרב אותנו לחופש כלכלי." הקוראים ימצאו מאמרים מלאי תובנות החל מהשקעות נדל"ן והקצאת נכסים ועד אסטרטגיות חיסכון וטיפים להתאמה כלכלית.