Spread the love

יוסי רבה נדלן מסחרי : נדל"ן אולי הפיק יותר עושר מכל תעשייה אחרת, אבל אנשים עדיין נשארים סקפטיים לגבי כניסה למאבק. תפיסות שגויות רבות מרחפות, ורובם חושבים שהם צריכים להתחיל עם סוג של הון, אבל זה לא תמיד המקרה.

יוסי רבה נדלן מסחרי

כוח הקסם היחיד שאתה צריך הוא להיות מסוגל למצוא את הכסף, ולעתים קרובות אנחנו לא מדברים הרבה כדי לפתוח נאמנות. אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה יכול להרוויח כסף בנדל"ן, גם אם אתה רק מתחיל.

קשורים: כסף – יזם

במאמר זה, יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת על כניסה לענף הנדל"ן, כולל:

מה שאתה לא צריך כדי לייצר הכנסה
דרכים להתפרנס בנדל"ן
אסטרטגיות ליצירת הכנסה
כמה מונחי מפתח וכמה סיפורי הצלחה
סיפור הצלחה בנדל"ן בחיים האמיתיים
עדיין סקפטי? קחו למשל את הסיפור האמיתי של קנט קלתייר. יוסי רבה נדלן מסחרי פתח את הנאמנות הראשונה שלו תמורת 500 דולר. כל מה שהוא עשה היה למצוא בית במצוקה וקונה חדור מוטיבציה ולפגיש ביניהם. כיום הוא מעיף למעלה מ-1,000 נכסי נדל"ן ומנהל 5,000 באמצעות החברה שלו.

גרציוזי גדל בפארק קרוואנים. הוא גר בשירותים במשך שנה עם אביו כשהיה בן 12. לא היו לו יתרונות. אין הון התחלתי. אין עזרה מאף אחד. אבל איכשהו, הוא הצליח להרוויח כסף בנדל"ן ובבעלותו היום יותר מ-400 נכסים בתיק שלו.

יש עוד המון דוגמאות לכך. הנקודה? לא צריך הרבה הון התחלתי כדי להרוויח כסף בענף הנדל"ן. אבל אתה צריך את הידע והידע.

רוב האנשים חושבים שקל יותר להרוויח כסף באינטרנט מאשר לעשות מטבע רציני בנדל"ן. אבל שניהם קשים אם אתה לא יודע מה אתה עושה. כאשר אתה מקבל את הנחת הארץ ותבין את הדרך קדימה, אתה יכול לעשות צעדים יוסי רבה נדלן מסחרי.

הנה מה שאתה לא צריך כדי לייצר הכנסה בשוק הנכסים
1. אתה לא צריך אשראי.
גם אם יש לך אשראי גרוע, יש דרכים קדימה אם אתה מחויב מספיק. כמה מהשיטות הנדונות ביצירה זו אינן מסתמכות על קרדיט כלשהו. למעשה, משקיעי נדל"ן מצליחים רבים התחילו ללא אשראי או אפילו אשראי גרוע.

2. אתה לא צריך הון משמעותי.
אתה לא צריך הון כדי להרוויח כסף בנדל"ן מעבר לכמה מאות דולרים כדי לפתוח נאמנות. כמובן, זה אומר ללכת על בתים במחירים נמוכים יותר או על נכסים במצוקה ולהפוך חוזים. זה גם אומר למצוא מלווים עם כסף קשה או משקיעים אחרים שיכולים לעזור לך לדחוף עסקאות. זה יכול לחול אפילו על שיפוצים בבית כל עוד אתה טוב בלמצוא את הכסף.

3. אתה לא צריך נכסים גדולים.
ישנה תפיסה שגויה נוספת לפיה אתה צריך להקים נכסים גדולים כדי להבטיח חוזה או לרכוש נכס. אתה לא צריך לעשות את זה, אבל אתה צריך להבין איך מימון יצירתי עובד. רוב האנשים פשוט עוצרים על עקבותיהם כי יש להם אמונה זו לגבי מה שהם צריכים כדי להתחיל.

קשורים: 10 שיעורים שהיזם הזה למד מהחזרה של 100 מיליון דולר בנדל"ן

קשורים: נכס – יזם

איך להתפרנס מהשקעה בנדל"ן יוסי רבה נדלן מסחרי
כשמדובר בהכנסה מנדל"ן, יש שתי דרכים לייצר מזומנים. אתה יכול לייצר הכנסה פסיבית על ידי רכישה והחזקה, בעוד שאתה יכול לייצר הכנסה אקטיבית על ידי היפוך חוזים, ביצוע שיפוצים או הוספת ערך בתחום אחר – כמו חיבור עסקאות לפיתוח נכסים.

הכנסה פסיבית היא הכנסה שאתה יכול להרוויח שבעצם פועלת מעצמה. למרות שאולי זה לא יקרה בן לילה, היצמדות לנכס הנכון יכולה להניב לך הכנסה פסיבית משתלמת. הכנסה פעילה היא דרך מסורתית יותר להרוויח כסף, כלומר אתה מבצע משימה ומרוויח הכנסה במסגרת זמן מסוימת. אף אחד מסוגי ההכנסה אינו טוב מהאחר – הכל תלוי במה שאתה מעדיף. היבט נהדר נוסף של נדל"ן הוא שבהחלט ניתן להתפרנס משני סוגי ההכנסה.

זה אולי נראה מהמם בהתחלה, אבל זה לא יהיה כל כך מאיים ברגע שתצבור ניסיון ותבין טוב יותר את סוגי הנדל"ן השונים. המשך לקרוא לשאלות הנפוצות שיש לרוב האנשים כאשר הם שוקלים להרוויח כסף בענף הנדל"ן.

1. איך אני יכול להשקיע בנדל"ן בלי כסף?
אתה יכול להשתמש במגוון שיטות הכוללות כל אחת מהאפשרויות הבאות:

מימון מוכר באמצעות אפשרויות חכירה
מסחר בנכסים קבועים
השתלטות על תשלומי המשכנתא של מישהו אחר שעלול להיות במצב מצוקה
הבאת שותף להשקעה במזומן
הלוואה מבנק או קבלת הלוואה קשה
לקיחת מסגרת אשראי של הון ביתי
ניצול רשת הלוואות עמית לעמית
פלטפורמות מימון המונים נדל"ן
קשורים: יוסי רבה נדלן מסחרי

2. איך עובדת השקעה בנדל"ן? יוסי רבה נדלן מסחרי
השקעה בנדל"ן עובדת על הרעיון של תזרים מזומנים, כלומר ההכנסה שלך צריכה לעלות על ההוצאות היוצאות שלך. זה ידוע בתור תזרים מזומנים חיובי. זה יכול לעבוד גם למגורים לטווח ארוך וגם למסחר

כל השכרות, כמו גם זה יעבוד עבור השכרות נופש לטווח קצר.

נדל"ן: השקעות נדל"ן – יזם יוסי רבה נדלן מסחרי

3. האם טוב להשקיע בנדל"ן?
בהחלט. זהו אחד המקורות (מלבד היותו בעל עסק) שהניב את העושר הרב ביותר בהיסטוריה האנושית.

4. מהי עסקה סיטונאית במקרקעין?
סיטונאות דומה להיפוך נכסים, למעט סנפירים לעולם אינם לוקחים בעלות על הבית כאשר אתה מבטל חוזי נדל"ן. אתה יכול ללמוד את האסטרטגיות הספציפיות לעשות זאת מ-יוסי רבה נדלן מסחרי ומצברי נתונים אחרים לשוק הסיטונאי.

יוסי רבה בנייה

5. מהם הסוגים הנפוצים ביותר של נכסים להשקעה בנדל"ן? יוסי רבה נדלן מסחרי
בתחילת קריירת הנדל"ן שלהם, רוב האנשים אוהבים להתמקד בסוג אחד של נדל"ן להשקיע בו. לאחר מכן, לאחר שהם תפסו את העניין, הם יגדלו את תיק ההשקעות שלהם.

אם אינך בטוח איזה סוג נכס מתאים לך, שקול את הסוגים הנפוצים הבאים של נכסים להשקעה:

בתים צמודי קרקע יוסי רבה נדלן מסחרי
בתים רב-משפחתיים
בנייני דירות ומתחמים
בנייני משרדים
המשך לקרוא למידע נוסף על מדוע אפשרויות אלה יכולות לבצע השקעות נהדרות.